REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Centrum Królewskainwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Królewska
Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska 142
dostępna powierzchnia
1496 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
25.00
Centrum LIMinwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum LIM
Warszawa, Wola, Al. Jerozolimskie 65/79
dostępna powierzchnia
1820 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
19.00
Centrum Maximinwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Maxim
Legionowo, Siwińskiego 2
Centrum Jasnainwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Jasna
Warszawa, Wesoła, Jasna 16
całkowita powierzchnia
5700 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
19.20
Atrium Centruminwestycja
Pokaż inwestycję
Atrium Centrum
Warszawa, Żoliborz, Jana Pawła II 27
dostępna powierzchnia
1259 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
18.00
Osiedle Centruminwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Centrum
Łódź, Widzew, Tymienieckiego 16
Rezydencja Centruminwestycja
Pokaż inwestycję
Rezydencja Centrum
Gliwice, Nasyp 2C
Apartamenty Centruminwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Centrum
Limanowa, Bulwary 19
Królewiecka Centruminwestycja
Pokaż inwestycję
Królewiecka Centrum
Wrocław, Królewiecka
Na terenie dawnej fabryki Fiata w Bielsku‑Białej powstanie gigantyczne data center. Inwestycja warta miliard dolarówartykuł
Pokaż artykuł
Na terenie dawnej fabryki Fiata w Bielsku‑Białej powstanie gigantyczne data center. Inwestycja warta miliard dolarów
Nowy rozdział dla kolejnego terenu pofabrycznego w województwie śląskim. Pod koniec 2024 roku DL Invest Group sfinalizowała zakup blisko 53‑hektarowego kompleksu przemysłowego w Bielsku‑Białej od koncernu Stellantis. Transakcja opiewała na około 27 mln euro, a początkowe zapowiedzi mówiły głównie o przekształceniu terenu w nowoczesną strefę logistyczno‑produkcyjną. Dziś wiadomo już, że plany są znacznie bardziej ambitne – na terenie dawnej fabryki silników Fiata ma powstać jedno z największych w Polsce centrów danych.
IT HUB GLIWICE - HUB 1inwestycja
Pokaż inwestycję
IT HUB GLIWICE - HUB 1
Gliwice, Konarskiego 18C
[Gdańsk] Rekordowe obłożenie hoteli w Trójmieście sprzyja inwestycjom w apartamenty condoartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Rekordowe obłożenie hoteli w Trójmieście sprzyja inwestycjom w apartamenty condo
Branża turystyczna nie ma powodów do narzekań. Wyjątkowo wysokie temperatury tego lata przełożyły si...
[śląskie] Aglomeracja Śląska – mocna lokalizacja inwestycyjna z potencjałem rozwojuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Aglomeracja Śląska – mocna lokalizacja inwestycyjna z potencjałem rozwoju
Aglomeracja Śląska przyciąga inwestorów motoryzacyjnych, branżę BPO/SSC, jak również stanowi mocną l...
[Warszawa] Czy warszawski rynek biurowy jest alternatywą dla Londynuartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Czy warszawski rynek biurowy jest alternatywą dla Londynu
Jak dużo możemy zyskać na brexicie? Czy uda się przyciągnąć do Polski globalne firmy? Czym zachęcamy...
Warimpex stawia na Polskęartykuł
Pokaż artykuł
Warimpex stawia na Polskę
Warimpex, założona w 1959 roku spółka dewelopersko-inwestycyjna z siedzibą w Wiedniu, planuje kolejne inwestycje. Nowe projekty, na których koncentruje się aktualnie ten znany inwestor, skupiają się na budownictwie wielofunkcyjnym, tzw. „mixed-use”. Firma realizuje projekty głównie w obszarze nieruchomości biurowych i hotelowych, którymi zarządza samodzielnie do chwili, w której w wyniku sprzedaży możliwe jest uzyskanie najwyższej wartości dodanej.
AURO Automation & Robotics inwestuje w fabrykę pod Legnicą. Będą nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
AURO Automation & Robotics inwestuje w fabrykę pod Legnicą. Będą nowe miejsca pracy
Prężnie rozwijająca się w automatyce i robotyce firma AURO Automation & Robotics otrzymała decyzję o wsparciu od Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dzięki temu przedsiębiorstwo zwiększy zdolności produkcyjne funkcjonującego w Legnickim Polu zakładu. Inwestycja ma być zrealizowana do końca 2024 roku.
Nowa droga ekspresowa S15 może połączyć północno-wschodnią z południowo-zachodnią częścią Polski. Marszałkowie czterech województw apelują do premiera Tuskaartykuł
Pokaż artykuł
Nowa droga ekspresowa S15 może połączyć północno-wschodnią z południowo-zachodnią częścią Polski. Marszałkowie czterech województw apelują do premiera Tuska
Marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki oraz marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Marcin Kuchciński, marszałek województwa opolskiego Szymon Ogłaza i wicemarszałek województwa wielkopolskiego Wojciech Jankowiak złożyli w Toruniu podpisy pod wspólnym apelem do premiera Donalda Tuska o podjęcie działań zmierzających do budowy drogi ekspresowej S15. Inicjatywa zmierza do zbudowania szerokiego ponadregionalnego poparcia na rzecz powstania nowego korytarza transportowego łączącego północno-wschodnią i południową część kraju.
[Bydgoszcz] Zielone Arkady zyskują kolejne znane markiartykuł
Pokaż artykuł
[Bydgoszcz] Zielone Arkady zyskują kolejne znane marki
ECE Projektmanagement, deweloper i zarządzający centrum Zielone Arkady w Bydgoszczy podpisał kolejne...
Modernizacja linii kolejowej E65 na Śląsku [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Modernizacja linii kolejowej E65 na Śląsku [FILM+ZDJĘCIA]
Soletanche Polska realizuje kluczowe roboty fundamentowe i geotechniczne w ramach projektu pn. „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E30 i E65) na obszarze Śląska, Etap I: linia E65 na odcinku Będzin – Katowice Szopienice Płd. – Katowice – Katowice Piotrowice”. Inwestorem jest PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., a generalnym wykonawcą – spółka TORPOL.
Patodeweloperka? Gdzieżby...artykuł
Pokaż artykuł
Patodeweloperka? Gdzieżby...
Dzisiaj miałem przyjemność uczestniczyć w Pressummit 2023 organizowanym przez nowyadres.pl w Zakopanem. Wysłuchałem mniej lub bardziej interesujących debat, ale ta na temat "patodeweloperki" poruszyła mnie wyjątkowo. Nie jestem redaktorem, ale prowadząc investmap.pl od 17 lat pozwolę sobie na trochę prywaty i ten subiektywny komentarz. Przez godzinę dowiedziałem się, że odpowiedzialni za ten stan rzeczy są przede wszystkim aktywiści i politycy. I chociaż wcale nie uważam, że są bez winy, tworząc czasami nadmuchane teorie, czy złe prawo, to jednak deweloperzy budują mieszkania. Odpowiedzialny deweloper oczywiście, że kieruje się zyskiem, bo przecież jest odpowiedzialny także za firmę, za realizację inwestycji, za wynagrodzenia pracowników i podwykonawców, ale to nie wyklucza wrażliwości na sprawy istotne społecznie.
REKLAMA